Zegary ścienne

Zegar ścienny  jaki wybrać?

Zegar zawsze spełnia tę samą główną funkcję ale nie zawsze musi tak samo wyglądać. W zależności od miejsca w którym pragniemy go umieścić zegar jest jedynie przedmiotem który subtelnie wskazuje nam czas lub odwrotnie - może być główną ozdobą danego pokoju. W naszej ofercie znajdują się zegary plastikowe, kuchenne, loftowe, diy naklejane oraz seria Diamond - przepiękne perełki kunsztu zegarmistrzowskiego.

Jaką średnice zegara wybrać?

W pierwszej kolejności należy określić jaki wymiar zegara będzie najlepiej pasował do pomieszczenia . Należy pamiętać że zbyt duży zegar może ograniczyć zmniejszyć optycznie pomieszczenia, natomiast zbyt mały może po prostu być nie zauważalny.

Jaki kolor zegara wybrać?

Tutaj należy zwrócić uwagę na kolor ścian wnętrza i dodatków. Na jasnej ścianie sprawdzi się zegar ciemny z kolei na ciemnej biały, szary - zasada jest taka aby uzyskać kontrast który wyeksponuje  zegar na ścianie

Zegary ścienne

Jest 366 produktów.

Pokazano 1-30 z 366 pozycji

Aktywne filtry

Nowoczesny zegar ścienny Nextgeneration DIAMOND 1245w3 67 cm

Nowoczesny zegar ścienny NEXTGeneration DIAMOND - wysokiej jakości zegar ścienny

Zegary wykonany jest z wysokiej jakości materiałów - Diamante iron wall clock

Zegar wykonany jest z wysokiej jakości metalu koloru czarnego. Na elementach metalowych umieszczone są kryształy dające przepiękny efekt.

Średnica zegara: 67 cm230,00 zł Cena

Zegar ścienny nowoczesny dodatek do twojego domu

Zegary ścienne od dawna stanowią element wystroju wnętrz, który pełni również rolę funkcjonalną, pomagając w organizacji czasu. Jak wiadomo, większość urządzeń gospodarstwa domowego jest wyposażona w elektroniczne zegary cyfrowe, które pomagają nam na każdym etapie prac domowych. Warto jednak zastanowić się, czy takie rozwiązania są wystarczające, są z pewnością funkcjonalne, ale nie poprawiają wyglądu naszego mieszkania. Jeśli wstawimy do salonu, kuchni duży zegar ścienny, z pewnością będzie on bardzo widoczny i przyciągnie uwagę gości i domowników. Przy takim zegarze na pewno nie zapomnisz, która jest obecnie godzina, lepiej zorganizujesz swój dzień.

Rodzaje zegarów ściennych

W naszej ofercie znajduje się wiele zegarów o dużych rozmiarach wskazówek i indeksów/cyfr. Dlatego warto zastanowić się, jaki zegar pasuje do naszego wnętrza.  Trzeba wybrać taki wzór lub stworzyć spójny element z resztą kuchni lub pokoju dziecięcego. Jeśli podoba Ci się styl skandynawski, możesz spróbować czegoś nowoczesnego, industrialny styl będzie oznaczony metalowym lub drewnianym zegarem typu LOFT. Do wszystkich nowoczesnych salonów polecamy zegary z kolekcji DIY Zrób to sam lub zegary z diamatami i metalowymi pręcikami - krystal. W stylu minimalistycznym idealnie sprawdzi się zegarek XL z długimi wskazówkami.

Zegar ścienny kwadratowy czy okrągły ?

Zarówno okrągłe zegary jak i  w o kształcie kwadratu są idealnym dodatkiem do naszego wnętrza tworząc spójną i jednolitą całość. Wybór zależy od indywidualnych upodobań.